
VCK Groep staat onder leiding van Ron Lahman, in 2023 winnaar van de prestigieuze Amsterdamse Havenpenning. De groep is eigendom van Stichting Administratiekantoor Aandelen VCK Holding, de familiestichting van de in 2007 overleden Hans Möller. De stichting ziet sinds zijn overlijden toe op het vermogen en de continuïteit van de VCK Groep en richt zich verder op liefdadigheid.
Lege huls
In de afgelopen jaren heeft de VCK Holding grote delen van haar activiteiten verkocht. In 2022 werd het merendeel van de logistieke activiteiten – waaronder lucht- en zeevrachtexpeditie en buitenlandse contractlogistiek verkocht aan investeerder Waterland Equity Investments. Begin 2024 volgde de verkoop van de reisdivisie VCK Travel aan het Britse Gray Dawes Travel.
Maja Stuwadoors
‘Deze overname versterkt onze verticale integratiestrategie, breidt onze aanwezigheid in de gehele supply chain uit en stelt ons in staat zeer efficiënte, multimodale logistieke oplossingen te bieden voor droge bulk en stukgoed’ in de Amsterdamse haven, melden Nova Marine, Ership Group en Aug. Bolten Wm. Miller’s Nachfolger in het persbericht. De drie bedrijven namen eerder het havenbedrijf Maja Stuwadoors over.